Paslaugos sąlygos ir taisyklės

Garantijos

Visi kėniai bei tradicinės eglutės mūsų asortimente yra patikrintos kokybės specialistų ir atitinka aukščiausią įmanomą Premium Gold kokybės lygį. Tai leidžia mums pilnai užtikrinti 100% Kalėdinės eglutės keitimą arba pinigų grąžinimą eglutės pristatymo metu.

Pristatymo metu Christmastree.eu kurjeris turi aibe Jūsų užsisakyto tipo Kalėdinių eglučių. Mūsų kurjerio patarimai – nemokami, todėl galite būti ramūs, kad išsirinksite gražiausią. Jums išsirinkus, kurjeris nuneš ją už jus.

Rezervacija

Pasirinkus apmokėjimą grynaisiais pristatymo metu, reikia sumokėti 5€ rezervacijos mokestį per banką, kuris tolygiai sumai sumažina galutinę mokėtiną sumą pristatymo metu. Atšaukus užsakymą, rezervacijos mokestis nėra grąžinamas.

Eglutės keitimo bei grąžinimo sąlygos

Eglutės yra keičiamos pristatymo metu bei broko atveju. Apie broką reikia pranešti klientų aptarnavimui per 2 dienas nuo Jūsų eglutės pristatymo dienos. Informavus klientų aptarnavimą vėliau nei per 2 dienas, eglučių nekeičiame ir pinigų negrąžiname.

SVARBU! Nepamirškime, kad gyvos eglutės bei kėniai yra natūralūs gamtos kūriniai, kurie reaguoja į aplinką bei keičia savo būseną (t.y. vysta bei džiūna).

Pristatymo sąlygos ir susijusi informacija

Kalėdinių eglučių bei kėnių pristatymus vykdome darbo dienomis bei savaitgaliais nuo gruodžio 1d. iki gruodžio 23d.  

Savo klientams leidžiame pasirinkti pristatymo datą bei laiką, užsakymo pateikimo metu esančio kalendoriaus pagalba.

Galimi pristatymo laikai:

 • Iki pietų (08:00-12:00)
 • Tik vidurdienį (13:00-17:00)
 • Tik vakare (18:00-21:00)


Pasirinktas pristatymo laiko intervalas yra preliminarus, stengiames pristatyti Jūsų pasirinktu intervalu, bet galimos išimtis, dėl oro sąlygų, kurjerių apkrovos bei kitų nuo mūsų nepriklausančių situacijų.

Visą informaciją susijusią su užsakymu galima keisti. Jums tereikia susisiekti su klientų aptarnavimu. Tai galite padaryti nurodytu telefonu, el. paštu ar socialiniais tinklais.

Christmastree Lietuva kurjeris prieš atvykdamas pas klientą, jį informuoja telefonu apie savo atvykimą. Jeigu atvykus į pristatymo vietą, klientas nėra namuose, užsakymas perkeliamas į kitą dieną, nebent susitariate su kurjeriu pristatymą tos pačios darbo dienos pabaigoje.

Išvežimo sąlygos ir susijusi informacija

Eglučių surinkimas vyksta sausio 3-13 dienomis. Kiekviename mieste bus laisvos skirtingos dienos. Jų surinkimas yra vykdomas, pagal trumpiausią sistemos sudarytą maršrutą.

Diena prieš eglučių surinkimą gausite nuorodą, SMS žinute bei el. laišku, kurios pagalba galėsite pasirinkti norimą eglutės išvežimo datą.

SVARBU! Dėl techninių problemų išsiunčiant didelį kiekį pranešimų, gali pasitaikyti atvejų, kai negausite mūsų pranešimo, tad maloniai prašome apie savo eglutės išvežimą pasidomėti Christmastree Lietuva Facebook ir Instagram paskyrose. 

Jus pasirinkti, o mes nurodyti tikslaus išvežimo laiko negalime, todėl jeigu neplanuojate visą dieną būti namuose, prašome palikti eglutę mums pasiekiamoje vietoje. Mums atvykus jūsų pasirinktą išvežimo dieną ir neradus jūsų namuose ir/ar eglutės paliktos mums pasiekiamoje vietoje, eglutės išvežimo paslauga yra išnaudojama ir nebegalioja.

Atvykdami išvežti eglutės priimame individualų eglutės supakavimo, išnešimo planą bei įrankius pagal esamą situaciją, kad po eglutės išvežimo būtų kuo mažiau netvarkos. Į eglutės išvežimo paslaugą namų tvarkymas nėra įskaičiuotas. 

Kitos sąlygos

Įvykus neaprašytiems įvykiams ar incidentams prašome susisiekti su klientų aptarnavimu. Kiekvieną situaciją stengsimes išspręsti individualiai. 

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščias
   Nuolaidos kodas