Dažniausiai užduodami klausimai

Kur laikyti, kaip prižiūrėti ir visas kitas rekomendacijas susijusias su eglutėmis, galite rasti šioje skiltyje.

Visi kėniai bei tradicinės eglutės mūsų asortimente yra patikrintos kokybės specialistų ir atitinka aukščiausią įmanomą PREMIUM-PREMIUM kokybės lygį. Tai leidžia mums pilnai užtikrinti 100% Kalėdinės eglutės keitimą arba pinigų grąžinimą. Pristatymo metu Christmastree.eu kurjeris turi aibe Jūsų užsisakyto tipo Kalėdinių eglučių. Mūsų kurjerio patarimai – nemokami, todėl galite būti ramūs, kad išsirinksite gražiausią. Jums išsirinkus, kurjeris nuneš ją už jus.

Visas eglutes po švenčių surenkame. Jei tai yra kėnis vazone, tai jį atsodiname, kirstus medelius vežame perdirbti biokurui.
 

Užsisakyti dabar, o pristatymo datą pasirinkti kuo vėliau. Tačiau, jei Kalėdinės eglutės pristatymą nutarėte pasirinkti daugiau negu 3-4 savaitės iki Kalėdų, tai rekomenduojame eglutę kurį laiką palaikyti vėsioje vietoje (t.y. garaže, terasoje ar balkone). Vėsioje aplinkoje eglutė gali išsilaikyti šviežia iki 2 mėnesių. O, likus kelioms dienoms iki Kalėdų, medelį galite įsinešti į namus. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Vieno vienintelio atsakymo nėra. Eglutė yra gyvas augalas ir jį veikia veiksniai kaip: temperatūra kambario drėgmė, ir t.t. SVARBU! Eglutę laikyti kuo toliau šilumos židinių bei kuo dažniau drėkinti vandeniu (tam tinka vandens purkštuvas) Kėnis išlikti idealiu iki 3 savaičių. Vėliau medelis ima džiūti, tačiau puiku tai, kad kėnis nėra linkęs mesti spyglių. Daugiau patarimų apie eglutės laikymą bei priežiūra skaitykite čia.

Galima! Tai pats geriausias sprendimas. SVARBU! Jeigu jūsų stovas su vandens indu, jokiais būdais nepilkite vandens, nes užšaldamas vanduo gali sugadinti stovą.

Greičiausiai eglutę galime pristatyti sekančią dieną nuo užsakymo pateikimo. REKOMENDUOJAME! Eglutės pristatymą rinktis kuo vėliau, prieš šventines dienas.

Esame lankstūs, todėl pristatymo datą, laiką ir kitą informaciją galite keisti tiesiog susisiekę su mumis telefonu, el. paštu ar soc. tinklais.

Po visų švenčių, kai visi būsime pailsėję, informuosime jus apie eglučių surinkimo datas pagal rajonus. Vieną dieną prieš atvykstant į jūsų rajoną, mūsų kurjeris papildomai jus informuos. Prašysime jūsų palikti savo eglutę mums prieinamoje vietoje, jei jūsų nebus namuose. Ir viskas!

Užsakymą galima apmokėti elektronine bankininkyste užsakymo metu arba pristatymo metu grynaisiais pinigais.
 
Jeigu gyvenate daug daugiau iki 5km už Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos miesto ribos eglutę pristatysime visiškai nemokamai. Jeigu atstumas didesnis nei 5km už miesto ribos, pasiliekame teisę taikytį papildomą 5Eur tarifą bei atsisakyti užsakymo – dėl sklandumo prašytume susisiekti su klientų aptarnavimu.
 

Taip. Dėl sąskaitos faktūros įmonėms susisiekite su klientų aptarnavimu. Perkant fiziniams asmenims sąskaitas faktūras išrašome neatsižvelgdami į apmokėjimo būdą.

Eglutės yra keičiamos tik pristatymo metu bei broko atveju. Apie broką reikia pranešti klientų aptarnavimui per 2 dienas nuo Jūsų eglutės pristatymo dienos. Informavus klientų aptarnavimą vėliau nei per 2 dienas, eglučių nekeičiame ir pinigų negrąžiname.

Nepamirškime, kad gyvos eglutės bei kėniai yra natūralūs gamtos kūriniai, kurie reaguoja į aplinką bei keičia savo būseną (t.y. vysta bei džiūna). 

Priklausomai nuo medelio aukščio skiriasi ir koto skersmuo, jis gali būti 8-12 centimetrų. Apatinio vainiko skersmuo yra pusė medelio aukščio.

Jeigu neturite stovo, jums užsisakant eglutę reikėtų užsisakyti ir stovą. Pas mus galite įsigyti automatinį stovą, kuriuo naudotis labai paprasta ir eglutę įstatysite per 20 sekundžių, automatinės rankenėlės pagalba. Kurjeris privalo padėti įstatyti eglutę į kartu perkamą stovą, pasirinktinai gali įstatyti į Jūsų stovą jeigu veikimo mechanizmas toks pat. Kitais atvejais pasilieka teisę, atsisakyti, jeigu turi skubėti į kitą užsakymą. Užsisakyti stovą galite paspaudę čia.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis yra tuščias
      Nuolaidos kodas